MI 34 a MI 24

 

Jednoduché a intuitivní testování impedance a diagnostika středního ucha.

Naše řada touchTymp poskytuje intuitivní, efektivní a příjemný provoz. Vylepšete svou každodenní práci pomocí naší plně dotykové 10,4 ” obrazovky a uživatelsky přívětivého rozhraní, které vám umožní snadno nastavovat parametry. Vyzkoušejte plnou kontrolu nad tympanometrickou sondou a soustřeďte se pouze na pacienta: sondy touchTymp jsou vybaveny jedinečnou světelnou indikací, která informuje o průběhu testu v reálném čase.

 

Stručný přehled funkcí:

 

  • Vysoké rozlišení a rychlé přechody obrazovky
  • Plně dotykové rozhraní pro intuitivní ovládání
  • Tóny sondy 226 Hz, 678 Hz, 800 Hz a volitelně 1 kHz (v závislosti na verzi)
  • Test akustických reflexů 500 Hz, 1 kHz, 2 kHz, 4 kHz (ipsilaterální a volitelně kontralaterální testování) pro screeningové verze, stejně jako BB, HP a LP pro diagnostické verze
  • Diagnostická verze s ETF testem na neporušený a perforovaný ušní bubínek
  • K dispozici jsou verze s možností audiometrického vyšetření vzdušným a kostním vedením

 

Screening a diagnostka  středního ucha

 

Naše řada touchTymp se skládá z tympanometrických zařízení, která jsou ideální pro screening a diagnostiku středního ucha. TouchTymp MI 24 nabízí ergonomickou perovou sondu pro screeningové testování. TouchTymp MI 34 je vybaven ramenní sondou pro screeningové i diagnostické účely. Ramenní sondů lze snadno připnout nebo pověsit na krk pacienta pro kontrolovanou manipulaci. Pro okamžitý provoz všech screeningových a diagnostických testovacích procesů použijte komplexní standardní protokoly: tympanometrie s 226 Hz, tympanometrie s automatickými akustickými reflexy, měření reflexního útlumu a testování funkce Eustachovy trubice (ETF).

Testování středního ucha pro všechny věkové skupiny

 

Pacienti jsou různí - a tak se liší i naše řada touchTymp. touchTymp je navržen pro potřeby všech věkových skupin. Provádějte screeningové a diagnostické testy od novorozenců po dospělé. Volitelný vysokofrekvenční tón sondy 1 kHz je ideální pro zajištění spolehlivých výsledků při testování novorozenců.

Přístroje s funkcemi audiometu pro úsporu místa

 

TouchTymp MI 26 a 36 kombinují vyšetření středního ucha a audiometrické vyšetření v jednom zařízení. Snadno přepínejte mezi testy z jednoho zařízení na druhé a využívejte výhody jeho malé velikosti. Perfektní pro omezený prostor v ordinaci a snadné pracovní postupy. Vyberte si MI 26 pro screening středního ucha a audiometrické testy. Získejte diagnostické funkce středního ucha a audiometrie s naším zařízením touchTymp MI 36.


Ke stažení

Kontaktujte obchodního zástupce :

 

Mgr. Kamil Feber

+420 777 638 734

feber@chironax.com

Chironax Frýdek.Místek s.r.o., Revoluční 1280, 738 01 Frýdek Místek

 

tel.: 558 638 711, mobil: 777 638 711, email: chironax@chironax.com

 

Bextron Medical s.r.o., Podnikatelská 539, 190 11 Praha 9

 

tel.: 777 638 732, email: bextron@bextron.cz