Ocean - Hydromasážní vany

Ocean de Luxe

 

Počítačem řízená hydromasážní vana s inteligentními a automatickými funkcemi a jednoduchou obsluhou pomocí velkého dotykového displeje. Vana disponuje výkonným masážním systémem s více masážními zónami. Díky své velikosti je vhodná i na podávání manuální subaquální masáže.

Více informací

Ocean Forte

 

Počítačem řízená hydromasážní vana s inteligentními a automatickými funkcemi a jednoduchou obsluhou pomocí velkého dotykového displeje. Vana disponuje výkonným masážním systémem s více masážními zónami. Svou velikostí je vhodná i pro manuální podvodní masáž.

 

V základním provedení jde o celotělovou hydromasážní vanu s poloautomatickým ovládáním. Vhodnou pro podávání podvodní masáže pomocí hadice s masážní tryskou a vířivých hydromasážních lázní.

Více informací

Ocean Standard

 

Celotělová hydromasážní vana s poloautomatickým ovládáním. Je vhodná pro podávání podvodní masáže pomocí hadice s masážní tryskou a vířivých hydromasážních lázní.

Více informací

Ocean Economy

 

Celotělová hydromasážní vana s manuálním ovládáním. Je vhodná pro podávání podvodní masáže pomocí hadice s masážní tryskou.

Více informací

Chironax Frýdek.Místek s.r.o., Revoluční 1280, 738 01 Frýdek Místek

 

tel.: 558 638 711, mobil: 777 638 711, email: chironax@chironax.com

 

Bextron Medical s.r.o., Podnikatelská 539, 190 11 Praha 9

 

tel.: 777 638 732, email: bextron@bextron.cz