Vybrané rezence našich zákazníků

Recenze zákazníků

Se společností Chironax Frýdek-Místek úzce spolupracuji již od roku 2014, a to především díky jejich zastoupení firmy Esaote, která vyrábí špičkové diagnostické ultrazvukové přístroje. Tyto přístroje znám velice dobře i ze svých zahraničních stáží. S čistým vědomím mohu říříct, že prezentace společnosti Chironax, její jednání s klienty a zákaznický servis jsou na velmi vysoké úrovni.

Kromě obchodní činnosti poskytuje společnost i vlastní servis nabízených přístrojů a přímé finanční služby. Díky možnosti individuálního financování se ke kvalitní přístrojové technice mohou dostat všechna veterinární pracoviště v republice.

V nabídce jsou diagnostické ultrazvukové přístroje v cenovém rozmezí od statisíce do několika miliónů korun.

Klíčovým faktorem této společnosti je velice zkušený a flexibilní tým biomedicínských inženýrů a servisních techniků, kteří jsou vždy připraveni pomoci.

 

Společnost Chironax nabízí veterinářům i možnost vzdělávání, a to buď formou individuálních školení přímo na veterinárním pracovišti, anebo prostřednictvím workshopů z oblasti ultrasonografické diagnostiky u malých zvířat.

Za možnost spolupráce se společností Chironax jsem velice rád a doufám, že ve svém snažení nepoleví a bude dále nabízet perfektní služby pro veterinární pracoviště.

 

 

MVDr. Ladislav Stehlík, Ph.D.

Oddělení zobrazovacích metod

Klinika chorob psů a koček, FVL, VETUNI

 


MyLab X5 je nový veterinární model sonografu od Esaote, na trhu nahrazuje náš stávající model MyLab 40, který na klinice RegiaVet již dlouhá léta denně využíváme. Osobně jsem měl možnost opakovaně se setkat s tímto přístrojem při echokardiografických workshopech. Byl jsem příjemně překvapen jednoduchostí obsluhy a přehledností  ovládacích prvků dotykové obrazovky. Ocenil jsem také obsáhlý kardiologický

software včetně pestré nabídky kardiologických měření. Vysoká kvalita obrazu a především výkon dopplerovského snímaní získaný i díky speciální technologii výroby nových sond, dělají z tohoto přístroje nepostradatelného pomocníka každé veterinární praxe.

 

 

MVDr. Jiří Savara

Regia Vet Praha

 


Ultrazvukový systém MyLab X7 mě překvapil nejen vynikající obrazovou kvalitou ve dvourozměrném zobrazení, ale především kvalitou barevného dopplerovského mapování a spektrálního dopplera. Byl jsem překvapen především vynikajícím obrazem

single crystal sondy P 1-5, která má vynikající penetraci a kvalita barevného dopplera je v dané cenové kategorii nevídaná. Systém dále disponuje výbornou ergonomií ovládaní a všechny důležité ovladače jsou přehledně rozmístěné.Celkově hodnotím MyLab X7, jako výborný ultrazvukový systém, který nabídne skvělý poměr ceny a výkonu.

 

 

MVDr. Michal Fiedler

Veterinární klinika Slaný

 

Chironax Frýdek.Místek s.r.o., Revoluční 1280, 738 01 Frýdek Místek

 

tel.: 558 638 711, mobil: 777 638 711, email: chironax@chironax.com

 

Bextron Medical s.r.o., Podnikatelská 539, 190 11 Praha 9

 

tel.: 777 638 732, email: bextron@bextron.cz