Firma Esaote je největší výrobce končetinové magnetické rezonance na světě a jedním z  největších výrobců lékařských diagnostických přístrojů. Hlavní sídlo koncernu je v Itálii ve městě Janov. Další výrobní závody jsou ve Florencii - Itálie, Maastrichtu – Holandsko a Paříži - Francie.

 

K dnešnímu dni má firma Esaote po celém světě přibližně 1350 zaměstnanců. Ve  vývojových odděleních je zaměstnáno na 270 kvalifikovaných techniků, což představuje 20% všech zaměstnanců, kteří spolupracují s mezinárodními výzkumnými centry a univerzitami. Od roku 1997 zastupuje společnost Esaote na našem trhu firma Chironax Frýdek-Místek s.r.o.

Magnifico / Magnifico Vet

 

 

Nová generace otevřených permanentních magnetů - MAGNIFICO

Technologická evoluce respektující filosofii Esaote v oblasti MRI – kompaktní systém, jednoduchá obsluha, nízké provozní náklady. Otevřený systém s novým pacientským výsuvným stolem, laserové zaměřování, nové dělené cívky, bezprecedentní kvalita snímků při zkrácení expozičních časů. Standardní napájení 230 V se spotřebou menší než  3 kW, bez potřeby chlazení kryogenem nebo vodou, speciální stínící RF klec s útlumem větším než 90 dB na míru každé instalaci.

  • 0.4 Tesla permanentní bezúdržbový magnet
  • Nároky na prostor pouze 20 m2
  • Výsuvný stůl s nosností až 200 kg
  • Kompletní sada optimalizovaných cívek
  • Set předdefinovaných protokolů a sekvencí
Více informací

G-scan Brio

 

 

 

G-scan Brio je revolučním systémem pro všechny muskuloskeletální aplikace od jednoduché aplikace na koleno až po aplikaci na váhonosných částech páteře. Představuje budoucnost v muskuloskeletárním MRI, neboť nabízí další diagnostické možnosti. Ve skutečnosti díky svému unikátnímu naklánějícímu designu je možné pacienta posunout do skutečné váhonosné pozice, což vám umožní vizualizovat skutečný stav patologií

Více informací

S-scan

 

 

 

Kompletní muskuloskeletální MRI.

S-scan s technologií eXP pokrývá kompletní anatomii pohybového aparátu od chodidla po ramena, včetně páteře. Je dokonale v souladu s dnešní potřebou efektivní a ekonomické péče o zdraví a je rozumnou volbou pro jakoukoli praxi se převažujícím muskuloskeletálním pracovním vytížením. S-scan integruje dlouholeté zkušenosti společnosti Esaote s vývojem a výrobou specializovaných systémů MR a je kompletním a efektivním řešením, které je speciálně optimalizováno tak, aby splňovalo náročné potřeby profesionálů MSK.

Více informací

O-scan

 

 

 

O-scan je ideálním řešením pro MRI končetin.

 

O-scan nabízí celou řadu vysoce kvalitních zobrazovacích funkcí pro končetiny a zároveň poskytuje optimální pohodlí pacienta díky své jedinečné ergonomii a otevřenému designu.

 

Představuje ideální reakci na dnešní požadavky na zdravotní péči: pohodlí pacienta, kvalita, rychlé časy vyšetření a efektivní pracovní postupy.

Více informací

Chironax Frýdek.Místek s.r.o., Revoluční 1280, 738 01 Frýdek Místek

 

tel.: 558 638 711, mobil: 777 638 711, email: chironax@chironax.com

 

Bextron Medical s.r.o., Podnikatelská 539, 190 11 Praha 9

 

tel.: 777 638 732, email: bextron@bextron.cz